HomenewsyGroźne zdarzenie na ul. Żyrzyńskiej

Groźne zdarzenie na ul. Żyrzyńskiej

Groźne zdarzenie na ul. Żyrzyńskiej

Niekorzystne warunki pogodowe, zmęczenie, a może nieuwaga – póki co nieznane są przyczyny poważnie wyglądającego wypadku, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Puławach, na ul. Żyrzyńskiej.

kom. Ewa Rejn-Kozak – Oficer prasowy KPP Puławy

– Kierujący samochodem renault 76-latek jadący od strony Żyrzyna z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym od strony Puław samochodem suzuki. 76-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, kierowcy suzuki, 22-latkowi z Puław nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi – relacjonuje kom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej KPP. Jak dodaje rzeczniczka puławskich mundurowych, policjanci wykonali oględziny na miejscu zdarzenia i zabezpieczyli ślady, trwają wyjaśnienia dlaczego starszy pan zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Niezależnie od warunków panujących na drodze pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i czujności. Starajmy się także nie wsiadać za kierownicę, jeśli nie czujemy się na siłach, mamy gorsze samopoczucie, lub problem ze skupieniem się na drodze.

Autor: A. Koter

Foto: KPP Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.