HomenewsyLekarze grali w tenisa w „Puławy Med Cup 2017”

Lekarze grali w tenisa w „Puławy Med Cup 2017”

Pierwszy Regionalny Turniej tenisowy lekarzy przeszedł do historii. Na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przez weekend rywalizowali lekarze – tenisiści w turnieju „Puławy Med Cup 2017”.W zawodach uczestniczyło 20 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w kategorii Open mężczyzn i kobiet, plus 45 i plus 65 mężczyzn a także w deblu i mikście poinformował nas Ireneusz Ostrowski- współorganizator „Puławy Med Cup 2017”. Wszyscy zawodnicy podeszli do turnieju poważnie zaznaczając przy tym, że tenis to przede wszystkim znakomita forma utrzymywania kondycji i sprawności fizycznej ciesząca się wśród medyków sporym powodzeniem – mówi nam Prof. Andrzej Semczuk współorganizator imprezy- ginekolog. Kategorię Open mężczyzn wygrał Ireneusz Ostrowski przed Jackiem Jaworskim i Tomaszem Ostrowskim, w kategorii open kobiet zwyciężyła Joanna Szafrańska przed Maria Gołdą i Jadwigą Ładziak-Tęczą.  Najlepiej w kategorii 45 plus wypadł Andrzej Maliszewski przed Andrzejem Semczukiem i Mariuszem Ciosem, kategorię 65 plus zdominował Krzysztof Michałowski zaraz za nim na podium stanął Jan Jedziniak  a brąz w tej kategorii przypadł Józefowi Szafrankowi. Pierwsze miejsce w męskim deblu zajęła para Semczuk – Stadnik. Po zakończeniu rywalizacji wręczono nagrody a impreza zakończyła się integracyjnym grillem, a organizatorzy podjęli decyzje o kontunuowaniu projektu w przyszłym roku.