HomenewsyDom Chemika zaprasza na koncert Puławskiej Orkiestry Dętej

Dom Chemika zaprasza na koncert Puławskiej Orkiestry Dętej

Dom Chemika zaprasza na koncert Puławskiej Orkiestry Dętej

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niezwykły koncert. Przed publicznością zgromadzoną w sali widowiskowej Ośrodka wystąpi Puławska Orkiestra Dęta.

Wydarzenie odbędzie się w przeddzień Święta Zakochanych, toteż koncert będzie stanowił niezwykłą okazję do posłuchania piosenek o miłości, ale także dotykających innych istotnych zagadnień w ludzkim życiu. Przygotowany program artystyczny wykona ponad 30 osób należących do Puławskiej Orkiestry Dętej, wystąpią także goście specjalni. Swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje Michał Jurkiewicz, kompozytor, pianista, autor piosenek wykonywanych m.in. przez Kubę Badacha a także znana z programu The Voice of Poland wokalistka Diana Ciecierska. Wystąpią również młodzi muzycy przygotowani przez instruktora “Domu Chemika” Zbigniewa Jonaka.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK „Dom Chemika”

Koncert odbędzie się w niedzielę 13 lutego o godz. 18:00 we wspomnianej już sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury, bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie Ośrodka.

Autorzy: A. Koter, P. Skibniewski

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.