HomenewsyWszystkie Strony Świata już w ten weekend

Wszystkie Strony Świata już w ten weekend

Wszystkie Strony Świata już w ten weekend

Już w najbliższy tzw. długi weekend w Puławach zagości Festiwal Wszystkie Strony Świata. Tym razem potrwa nieco krócej niż zazwyczaj, podczas dwóch dni festiwalowych – w piątek i sobotę usłyszymy dwa koncerty w wykonaniu znakomitych muzyków.

Miłośnicy dobrej muzyki nie z pewnością nie przegapią tego wydarzenia.

Zbigniew Śliwiński Dyrektor POK „Dom Chemika”

Dyrektor POK „Dom Chemika” Zbigniew Śliwiński przypomniał, ze Festiwal Wszystkie Strony Świata pojawił się w Puławach 12 lat temu za sprawą odbywającego się w Kazimierzu Dolnym Festiwalu „Dwa Brzegi” i zyskał sobie wierna publiczność. 11 listopada o godz. 18:00 dla puławian zagra Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej, która zaprezentuje aranżacje pieśni patriotycznych jak również operę Carmen w wersji instrumentalnej. 12 listopada o tej samej porze odbędzie się recital skrzypcowy – wystąpi 19-letni utalentowany skrzypek Wojciech Niedziółka, towarzyszyć mu będzie Michał Francuz, który podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu był oficjalnym pianistą.

Koncerty odbędą się w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Bilety można zakupić w kasie środka oraz poprzez portal Biletyna.pl. Warto wspomnieć, że dzieci, uczniowie, studenci, emeryci i renciści w obu wydarzeniach mogą uczestniczyć bezpłatnie.

Autorzy: M. Owczarz, A. Koter

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.