HomenewsyPolicjanci dbają o bezpieczeństwo przy cmentarzach

Policjanci dbają o bezpieczeństwo przy cmentarzach

Policjanci dbają o bezpieczeństwo przy cmentarzach

Wraz z końcem października rozpoczął się czas podróży w rodzinne strony, by odwiedzić groby naszych bliskich. O bezpieczeństwo na drogach, szczególnie w okolicy cmentarzy, jak co roku dba policja. Na ulice wyruszyło więcej policyjnych patroli.

Oprócz pilnowania porządku tam, gdzie ruch jest największy, policjanci będą przeprowadzali także kontrole trzeźwości kierowców.

kom. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy KPP w Puławach

Kom. Ewa Rejn-Kozak przypomniała, że w rejonie niektórych cmentarzy naszego powiatu obowiązuje zmieniona organizacja ruchu, w Puławach dotyczy to cmentarzy na ul. Włostowickiej, Piaskowej oraz Budowlanych. Przedstawicielka Policji zaapelowała o ostrożność i nieuleganie rutynie oraz zwracanie uwagi na nowe oznakowania. Na ulicy Piaskowej zostały wyłączone dwa skrajne pasy ruchu, by samochody mogły tam parkować. Kom. Rejn-Kozak zaapelowała do wszystkich o ostrożność i rozwagę.

W ostatnich dniach Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydaje ostrzeżenia o gęstej mgle, która również nie jest sprzymierzeńcem kierowców i znacznie ogranicza widoczność. Dołączamy się do apelu policji o zachowanie rozsądku na drodze i mamy nadzieję, że wszyscy wyjeżdżający szczęśliwie powrócą do swoich domów.

Autor: M. Owczarz

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.