HomenewsyMiasto wspiera Wisłę Puławy [VIDEO]

Miasto wspiera Wisłę Puławy [VIDEO]

Miasto wspiera Wisłę Puławy [VIDEO]

Klub Sportowy Wisła Puławy związał się z Urzędem Miasta Puławy kolejną umową promocyjną. Poprzedni dokument, podpisany w lipcu ubiegłego roku zapewnił klubowi dodatkowo wsparcie finansowe z miejskiej kasy w wysokości 50 tys. zł. W ramach tej umowy klub ponownie otrzyma finansowe wsparcie od miasta.

Prezydent Paweł Maj podkreślał, że wspieranie klubów sportowych z naszego miasta jest dla niego priorytetem. Mówił, że wsparcie dla Wisły sięga łącznie obecnie kwoty niemal miliona 200 tysięcy złotych.

Członek zarządu Klubu Paweł Wójcik wyraził wdzięczność zarówno prezydentowi jak i radnym za przyznane wsparcie. Podkreślił, że liczy na to, iż współpraca z Miastem będzie jeszcze bliższa niż dotychczas. Paweł Wójcik wspomniał w swojej wypowiedzi także o przypadającej w przyszłym roku rocznicy 100-lecia klubu.

Paweł MajPrezydent Puław, Paweł Wójcik – członek zarządu KS Wisła

KS Wisła Puławy najbardziej znany jest z, grającej obecnie w 2 lidze, drużyny piłki nożnej. Na pierwszy mecz w rundzie wiosennej kibice muszą jeszcze poczekać – pierwszą kolejkę zaplanowano na ostatni weekend lutego. Jednak poza tym w Klubie prężnie działają także sekcje podnoszenia ciężarów, lekkoatletyczna oraz pływacka, które również mogą pochwalić się licznymi sukcesami na krajowych zawodach.

Autor: A. Koter

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.