HomenewsyPrezes puławskiego MZK wybrana [VIDEO]

Prezes puławskiego MZK wybrana [VIDEO]

Prezes puławskiego MZK wybrana [VIDEO]

Miejski Zakład Komunikacji w Puławach oficjalnie doczekał się nowego prezesa. Rada nadzorcza spółki wybrała na tę funkcję Iwonę Kuś, która do niedawna zajmowała stanowisko głównej księgowej puławskiego przewoźnika.

Po grudniowym odwołaniu Piotra Koniecznego z funkcji prezesa MZK, jego obowiązki tymczasowo przejęła właśnie Iwona Kuś. Następnie wystartowała w konkursie na to stanowisko i pokonała trójkę innych kandydatów. Umowa z nową prezes została zawarta na czas nieokreślony. Zapytaliśmy Iwonę Kuś, jakie plany zamierza wdrożyć, w obliczu trudnej sytuacji puławskiej spółki.

Nowo wybrana prezes podkreśla, że spółka chciałaby wrócić do rozmów z gminami, wyważając racje samorządów oraz samej spółki. Jak podkreśliła Iwona Kuś, należy „znaleźć balans” pomiędzy tym, czego oczekują gminy oraz czego oczekuje spółka MZK. Nowa prezes planuje też większy udział nowych aplikacji w funkcjonowaniu puławskiego przewoźnika, tak by dotrzeć do większej liczby pasażerów.

Iwona Kuś – prezes MZK Puławy

Pełen wywiad ukaże się w przyszły wtorek, 8 lutego w ramach cyklu „Rozmowa Dnia” po paśmie Informacji Puławskich a już niebawem także na portalach LPU24.pl oraz ipulawy.pl.

Autor: A. Koter, P. Nowosadzki

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.