HomenewsyZapisy na mikołajkowe rywalizacje z Fundacją BezMiar

Zapisy na mikołajkowe rywalizacje z Fundacją BezMiar

Zapisy na mikołajkowe rywalizacje z Fundacją BezMiar

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczny Bieg Mikołajów. Fundacja BezMiar, która co roku angażuje mieszkańców Puław w charytatywne biegi szykuje na 4 grudnia 2 trasy dla biegaczy: 5-cio i 9-cio kilometrową. Mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni, którzy odpowiednio wcześniej zgłoszą chęć udziału poprzez dokonanie zapisu przez stronę internetową. Pierwsi śmiałkowie już znaleźli się na liście zawodników.

Oprócz tradycyjnych biegów, fundacja przy współpracy z klubami sportowymi działającymi na terenie Puław wychodzi z propozycją Rodzinnych Zawodów Mikołajów. Będzie to rywalizacja, w którą mogą zaangażować się całe rodziny. Przygotowane zostaną konkurencje, za udział w których będzie można zdobyć punkty – dla najaktywniejszych rodzin organizatorzy przewidują nagrody. Na zawody rodzinne również obowiązują wcześniejsze zapisy.

Impreza odbędzie się w sobotę 4 grudnia w Marinie. Biegi wystartują o godzinie 10:00, natomiast konkurencje dla rodzin rozpoczną się godzinę później. Warto pomyśleć o wcześniejszym zgłoszeniu swojego udziału, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać do 30 listopada.

Autor: M. Owczarz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.