HomenewsyBizantyjski przepych w Grupie Azoty gorszy ludzi [VIDEO]

Bizantyjski przepych w Grupie Azoty gorszy ludzi [VIDEO]

Bizantyjski przepych w Grupie Azoty gorszy ludzi [VIDEO]

Napięta sytuacja w Grupie Azoty Puławy spowodowała, że członkowie Komitetu Strajkowego zdecydowali się na kolejny krok. Przed budynkiem dyrekcji zorganizowali pikietę z transparentem wyrażającym sprzeciw i oburzenie decyzjami dotyczącymi zatrudnienia nowych dyrektorów oraz faktycznych możliwości Departamentu Korporacyjnego Handlu, który ma zostać ulokowany w Puławach.

Na transparencie, który ulokowano przy głównym wejściu do biurowca mogliśmy przeczytać: Prezesie Wojciechu Wardacki bizantyjski przepych w Grupie Azoty gorszy ludzi.

Mówią związkowcy ze ZZPRC i NSZZ Solidarność

Zarząd Grupy Azoty S.A.  wydał komunikat, w którym określa Departament jako zupełnie nową jednostkę wymagającą odrębnych regulacji. Siedzibą Departamentu mają być Puławy, a koszty jego prowadzenia będą ponoszone wspólnie przez wszystkie cztery kluczowe spółki Grupy, czyli Puławy, Kędzierzyn- Koźle, Police i Tarnów. Obecnie trwają prace nad zasadami zatrudniania i wynagradzania pracowników Departamentu. Jak poinformował rzecznik prasowy Grupy Azoty „Puławy” S.A. Michał Mulawa przedstawiciele Zarządu Grupy Azoty „Puławy” S.A. poprosili członków Komitetu Strajkowego o powrót do rozmów i podkreślili po raz kolejny, że do dnia dzisiejszego nie zatrudniono żadnych pracowników w Departamencie Korporacyjnym Handlu Segmentu AGRO, nie podjęto też żadnych decyzji dotyczących składu i wynagrodzeń tego Departamentu, a w szczególności liczby dyrektorów oraz zasad ich wynagradzania.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.