Homepatronaty medialneWarsztaty jazzowe dobiegają końca

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe powoli przechodzą do historii. Przez kilka ostatnich dni, na wieczornych koncertach i jam sessions w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”, nieprzerwanie królowała muzyka jazzowa.

Przed nami jeszcze dwa wyjątkowe wydarzenia – Koncert Finałowy Wokalistów i Koncert Finałowy – podsumowujące tegoroczne zmagania jazzowe. W najbliższy piątek i sobotę, podczas obu koncertów, zaprezentują się najlepsi z najlepszych – utalentowani uczestnicy warsztatów oraz znakomici pedagodzy i muzycy, których gościliśmy w tym roku.

Tradycyjnie już, na koncertach finałowych wystąpią nie tylko zespoły złożone z wokalistów i instrumentalistów oraz kadry, ale także unikalny big band jazzowy, który przygotowuje nieoceniony puzonista – Dante Luciani.

15 lipca o godzinie 12:30 odbędzie się również spotkanie z gościem specjalnym tegorocznych warsztatów Marią Sadowską – piosenkarką, kompozytorką, producentką, scenarzystką i reżyserką.

W tym roku na zakończenie warsztatów, podczas Koncertu Finałowego zostanie wręczona Nagroda Prezesa Firmy RUKE – puławskiego producenta usług szklarskich.

  • Piątek, 14 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy Wokalistów, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

  • Sobota, 15 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz