HomenewsyMłodzi piłkarze Wisły pokonali Widok Lublin 4:1 (FOTO)

Młodzi piłkarze Wisły pokonali Widok Lublin 4:1 (FOTO)

W sobotę tuż przed południem w ramach rozgrywek ligowych piłkarze rocznika 2006 Wisły Puławy  spotkali się z rówieśnikami z Widoku Lublin. Już w 9 minucie po strzale  Kacpra Kozy młodzi Wiślacy objęli prowadzenie.

Pierwsza bramka zdobyta przez podopiecznych Mateusza Hinza spowodowała, że goście stracili ochotę do gry. W 12 minucie było już 2:0 drugą bramkę do swojego konta dopisał Kacper Koza, zresztą Kacper był w tym meczu bohaterem swojego zespołu. Ponownie w 16 i 17 zmusił bramkarza gości do kapitulacji. W końcówce spotkania lublinianie strzelili honorowego gola a wynikiem 4:1 zakończyło się całe spotkanie. Na brawa zasługują wszyscy zawodnicy Wisły – dzielnie walczący o wynik i ligowe punkty. Swój debiut w meczu ligowym w barwach Wisły Puławy rozegrał Nataniel Dike a pierwszy raz w tym sezonie na boisku pokazał się Amadeusz Pawłowski.