Homenewsy1.liga ze Stalą Mielec na remis (FOTO)

1.liga ze Stalą Mielec na remis (FOTO)

1.liga ze Stalą Mielec na remis (FOTO)

Bezbramkowym remisem zakończył się rozegrany mecz pomiędzy Wisłą Puławy a Stalą Mielec. Wiślacy trzy razy zdobywali bramkę i  mogli rozstrzygnąć to spotkanie na swoja korzyść niestety za każdym razem sędzia odgwizdywał spalonego.

Mecz rozpoczął się od mocnego akcentu drużyny Stali Mielec już w 8 minucie mielczanie mogli prowadzić. Wysunięty z bramki na 12 metr Nazar Penkowets został przelobowany przez zawodnika Stali a z linii bramkowej piłkę wybił Piotr Żemło. Z minuty na minutę puławianie zyskiwali inicjatywę i to oni byli bliżsi zdobycia gola. Po koniec pierwszego kwadransa gry po strzale Konrada Nowaka sędzia odgwizdał spalony i to była pierwsza bramkowa akcja Konrada Nowaka, w 22 minucie napastnik Wisły ponownie strzelił celnie ale i tym razem ku niezadowoleniu puławskiej publiczności sędzia dopatrzył się spalonego. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania oba zespoły próbowały stworzyć sytuacje bramkowe, ale to więcej z gry mieli puławianie, którzy tworzyli sporo ciekawych sytuacji. Wiślacy  nie ustrzegli się jednak błędów. Nazar Penkowets, który bronił dość łatwy strzał napastnika Stali niespodziewanie w niegroźnej sytuacji wypuścił piłkę z rąk wprost pod nogi zawodnika z Mielca w tej samej sytuacji bramkarz Wisły zrehabilitował się za swoje potknięcie o i odbił nogą strzał przeciwnika. to była najgroźniejsza sytuacja Stali w tej części spotkania. Wyjątkowym pechowcem był dzisiaj Mariusz Idzik, który pojawił się  w II części meczu na murawie. Jego gra potrwała kilka chwil. Musiał z grymasem bólu opuścić boisko po tym jak został sfaulowany z tyłu przez obrońcę Stali. Jego miejsce w trybie awaryjnym zajął nie będący w pełnej dyspozycji Toni Kolehmainen. Niestety nie wniósł niczego nowego do gry Wisły. Do końca spotkania trwała wymiana ciosów niestety wynik dla Wisły nie uległ zmianie. Sobotnie spotkanie było kolejnym od października 2016 roku, w którym Wisła nie wygrała na własnym boisku.

Wisła Puławy – Stal Mielec 0:0

Wisła Puławy: Nazar Penkovets- Ivan Litwniuk, Jakub Poznański, Piotr Żemło, Tomasz Sedlewski, Arkadiusz Maksymiuk, Adrian Popiołek, Sylwester Patejuk, Jakub Smektała, Dawid Pożak, Konrad Nowak (Mariusz Idzik, Toni Kolehmainen)

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz