HomenewsyKoncert charytatywny dla Benedyktyńskiego Zakątka

Koncert charytatywny dla Benedyktyńskiego Zakątka

Koncert charytatywny dla Benedyktyńskiego Zakątka

Hotel Prima był miejscem, gdzie odbyło się niezwykłe wydarzenie artystyczne. Koncert Charytatywny na Rzecz Podopiecznych Fundacji Benedyktyński Zakątek bo o nim właśnie mowa zgromadził zarówno szeroką publiczność jak i znakomite grono wykonawców.

Na scenie wystąpił zespół muzyczny „Rozśpiewany Zakątek”, zespół teatralny „Aktorzy Amatorzy” tworzony przez wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego i Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz zespoły wokalne „Szwadron” i „Dywizjon”.

 – Podopiecznych mamy coraz więcej, w tym momencie jest to prawie 200 dzieciaków z niepełnosprawnościami- mówi s. Anuarita Tutka, prowadząca Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy. Jak dodaje, celem placówki jest rozbudowanie ogrodu sensorycznego. Angelika Tomasik, prezes Fundacji Benedyktyński Zakątek podkreśliła duże zaangażowanie młodych artystów podczas koncertu charytatywnego.

W programie przewidziano także aukcje dzieł sztuki. Koncert i licytacje to okazja do wsparcia Fundacji Benedyktyński Zakątek w działaniach na rzecz podopiecznych.

Autor: P. Nowosadzki

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.