HomenewsyPiknik naukowy w Puławach

Piknik naukowy w Puławach

Piknik naukowy w Puławach

W ostatnim wakacyjnym wyjątkowym wydarzeniu – pikniku rodzinnym w puławskiej Marinie wpisującym się w cykl Weekendlove Puławy, organizatorzy gościli niezwykłych partnerów. Dla przybyłych w niedzielne popołudnie gości Centrum Nauki Kopernik i Edukacja 3.0, którzy przyłączyli się do przedsięwzięcia wzbogacając inicjatywę o fascynujące doświadczenia naukowe, przygotowali szereg niezwykłych eksperymentów i doświadczeń naukowych.

W trakcie pikniku, który zamknął wakacyjne spotkania rodzinne dodatkowo uczestnicy mieli okazję wziąć udział w ekologicznym konkursie zorganizowanym przez Zakład Usług Komunalnych w Puławach, dzięki tej rywalizacji dzieci i młodzież mogły pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. To nie były wszystkie atrakcje przygotowane tego popołudnia w Marinie.

Paulina Kitka – UM Puławy

Dla miłośników sportu organizatorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę – możliwość zmierzenia się w piłkarskim pojedynku z piłkarzami z Klubu Sportowego Wisła Puławy. Pełna atrakcji i pozytywnej energii zabawa trwała aż do godziny 20:00.

Autor: P. Nowosadzki, foto: A. Szumny

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.