HomenewsyStudium Medyczne zorganizowało konferencję kosmetyczną

Studium Medyczne zorganizowało konferencję kosmetyczną

Studium Medyczne zorganizowało konferencję kosmetyczną

Działająca w Puławach Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe prowadzi nie tylko działalność dydaktyczną. W kalendarz kwietniowych wydarzeń już od wielu lat wpisują się konferencje kosmetyczne organizowane przez tą placówkę.

Tegoroczna edycja, tradycyjnie już połączona z konkursem makijażu, odbyła się w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Anna Berlińska – Dyrektor Medycznego Studium Zawodowego, Sylwia Jagielska – Nauczyciel w Medycznym Studium Zawodowym (wypowiedzi ze środy)

Jak mówi Anna Berlińska, dyrektor Medycznego Studium Zawodowego w Puławach, konferencja skierowana jest do uczniów i nauczycieli szkół policealnych województwa lubelskiego, których organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Lubelskiego. W wydarzeniu brały udział placówki z Lublina, Łukowa, Chełma, Zamościa a także samych Puław.

Nauczyciel w Medycznym Studium Zawodowym Sylwia Jagielska podkreślała, że tematami poruszanymi podczas konferencji przez prelegentów były tematy pielęgnacji, podologii, diagnostyki skóry. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele znanych firm kosmetycznych. Sylwia Jagielska podkreśliła, że obecnym trendem jest powrót do naturalnej kosmetyki.

Coroczne konferencje organizowane przez Studium pozwalają słuchaczom na poszerzenie swojej wiedzy oraz wymianę doświadczeń.

Autorzy: A. Koter, M. Owczarz, M. Strzelecka

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.