HomenewsyPuławy (nie)obiektyw(nie) – wystawa w Domu Chemika

Puławy (nie)obiektyw(nie) – wystawa w Domu Chemika

Puławy (nie)obiektyw(nie) – wystawa w Domu Chemika

Członkowie grupy fotograficznej SpułaF oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zapraszają mieszkańców naszego miasta i wszystkich miłośników fotografii do obejrzenia wystawy zdjęć, zatytułowanej Puławy (nie)obiektyw(nie).

Będzie to pierwsza wystawa zbiorowa zdjęć autorstwa członków grupy, powstałej na Facebooku w kwietniu 2019 roku. Grupa SpułaF skupia w swoich szeregach fotografów-amatorów, którzy chętnie dzielą się swoją pasją z innymi. W ekspozycji „Puławy (nie)obiektyw(nie)” znajdują się 72 fotografie, przedstawiające otaczającą nas puławską rzeczywistość w bardzo zróżnicowany sposób, zarówno w ujęciu ogólnym jak i szczegółowo, zgodnie z zamysłem autora danej fotografii.

Wernisaż zdjęć przedstawiających nasze miasto z różnych perspektyw zaplanowano w najbliższy czwartek o godz. 18:00 w Puławskiej Galerii Sztuki w budynku „Domu Chemika”. Ci, którym ten termin nie odpowiada, a chcieliby obejrzeć wystawę, nie muszą się martwić. Zdjęcia będzie można bowiem oglądać do 21 sierpnia w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Grafika: POK „Dom Chemika”

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.