HomenewsyPomóżmy Oliwii Pukas – koncert charytatywny

Pomóżmy Oliwii Pukas – koncert charytatywny

Pomóżmy Oliwii Pukas – koncert charytatywny

Oliwia Pukas to dziewczynka, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej i deformacjami stawów. 12-latka ciągle walczy z niepełnosprawnością, przeszła 3 operacje w klinice doktora Paley’a.

Aby zakończyć obecny proces leczenia konieczna jest jeszcze jedna operacja, której koszt szacuje się na 95 tys. dolarów. Aby pomóc dziewczynce i jej rodzicom już wkrótce w Puławach odbędzie się koncert z udziałem gwiazd.

Menadżer hotelu Trzy Korony Monika Krawczak przypomina, że cegiełki w kwocie 50 złotych można nabyć w recepcji hotelu. Dochód z cegiełek zasili konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” na rzecz Oliwki.

Bogdan Tchórzewski, organizator konkursu przypomniał o atrakcjach, które czekają na uczestników wydarzenia. Gwiazdą wieczoru będzie Wojciech Cugowski, wystąpią także dobrze znani lokalni artyści m.in. Kacper Gołda. Koncertowi towarzyszyć będą także charytatywne licytacje.

Monika Krawczak – menadżer hotelu 3 Korony, Bogdan Tchórzewski – muzyk, organizator wydarzenia

Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie w całości przekazany na leczenie Oliwii. Koncert odbędzie się 25 lutego o godz. 19:00.

Autor: A. Koter

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.