Homenewsy25 lat minęło – jubileusz ćwierćwiecza MOSiR [VIDEO]

25 lat minęło – jubileusz ćwierćwiecza MOSiR [VIDEO]

25 lat minęło – jubileusz ćwierćwiecza MOSiR [VIDEO]

Nieco ponad 25 lat temu utworzono Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach, który po przejęciu obiektów sportowych wybudowanych dla mieszkańców miasta przez Zakłady Azotowe ćwierć wieku temu zaczął nimi administrować i zarządzać. Po 25 latach działalności i ciągłego rozwoju MOSiR to dzisiaj sprawnie funkcjonujący zakład budżetowy należący do miejskiego samorządu.

Cały okres działalności MOSiR-u to czas dynamicznych zmian i metamorfoz obiektów, którymi w tym okresie przyszło ośrodkowi zarządzać. Dzisiaj to jedne z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Wielofunkcyjny stadion, aqua-park czy świeżo oddana do użytku hala widowiskowo-sportowa to wizytówki miasta, które potwierdzają tezę o konieczności inwestycji zarówno w rozwój sportu profesjonalnego jak i rekreacji mieszkańców w naszym mieście.
Podczas piątkowych uroczystości uhonorowano byłych dyrektorów puławskiego MOSiRu, wyrazy podziękowania ze strony prezydenta miasta a także ze strony zarządu Zakładów Azotowych popłynęły w kierunku pracowników ośrodka.

 

Paweł Maj – Prezydent Puław, Jacek Janiszek – Wiceprezes GAP S.A., Andrzej Śliwa – Dyrektor MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to nie tylko zarządzanie obiektami sportowymi. Pracownicy MOSiR-u odpowiadają także za organizację cyklicznych imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców naszego miasta. W tej chwili nie bardzo wyobrażamy sobie funkcjonowanie bez puławskiej ligi halowej w piłce nożnej, letnich i zimowych turniejów piłki siatkowej, zawodów biegowych lub organizowanych w sezonie praktycznie co tydzień, rajdów rowerowych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.