HomenewsyZUS będzie krócej czynny w poniedziałki [AUDIO]

ZUS będzie krócej czynny w poniedziałki [AUDIO]

ZUS będzie krócej czynny w poniedziałki [AUDIO]

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o nadchodzącej zmianie w godzinach obsługi klientów. W poniedziałki pracownicy ZUS będą przyjmować interesantów o godzinę krócej niż dotychczas.

Od 22 listopada w pierwszy dzień tygodnia swoje sprawy w tej instytucji można będzie załatwiać od 8:00 do 17:00. Zmiana wynika z nikłego zainteresowania obsługą urzędników w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Małgorzata Korba – rzecznik ZUS w woj. lubelskim

– Od 22 listopada nasze sale obsługi klientów będą czynne w poniedziałki do godz. 17:00 – informuje Małgorzata Korba z lubelskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jak dodała, decyzja o skróceniu o godzinę obsługi klientów została podjęta w oparciu o sprawdzenie, kiedy faktycznie klienci odwiedzają tę instytucję. Okazało się, że największe natężenie ruchu w ZUS zaobserwowano w godz. 10:00-12:00. Po południu liczba odwiedzających ZUS maleje. Bywały nawet dni, kiedy po 17:00 w placówkach ZUS nie pojawił się żaden klient.

W pozostałe dni tygodnia, a więc od wtorku do piątku obsługa klientów nie ulega zmianie. Interesanci mogą z niej korzystać od 8:00 do 15:00. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina też o innych możliwych formach kontaktu ze swoimi pracownikami, między innymi poprzez e-wizytę czy Centrum Obsługi Telefonicznej.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.