HomenewsyMarina w Puławach będzie miejscem I Festiwalu Smaków Food Trucków

Marina w Puławach będzie miejscem I Festiwalu Smaków Food Trucków

Marina w Puławach będzie miejscem I Festiwalu Smaków Food Trucków

Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Puław będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

7 i 8 września Marina Puławy zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które organizatorzy przygotowali specjalnie dla mieszkańców Puław.

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach. Organizatorzy czekają na wszystkich 7 i 8 września. W sobotę od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.