HomenewsyPrzedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz wspólny lunch!

Przedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz wspólny lunch!

Przedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz wspólny lunch!

Już w przyszły czwartek 20 września w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zdradzą, w jaki sposób możesz dostać dofinansowanie na realizację innowacyjnych pomysłów wspierających Twoją firmę! NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców.

Na spotkaniach możesz poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Twojego biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Twojej firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów czy usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące Cię pytania! Spotkanie rozpoczyna się o 10:00 w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Mościckiego 1. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny  TUTAJ Do zobaczenia!

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.