HomenewsySpektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Spektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Spektakl „Ranny ptaszek” Colleen Murphy

Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot już 29 listopada w Puławach.

On i ona we własnej sypialni… Ale spokojnie, obejdzie się bez ekscesów, przecież to stare dobre małżeństwo. Rutyna, czasem znudzenie i zrzędzenie, dużo zaufania i szacunku, a do tego sporo wykrętów i szukania dziury w całym. Tempo akcji staje się zawrotne, gdy do sypialni tych dwojga wpada przez balkon cuchnący bezdomny…

Ranny ptaszek” wzruszał do łez prapremierową widownię w Londynie, bawił teatromanów w Montrealu i Vancouver. Sztuka nagradzanej kanadyjskiej dramatopisarki i reżyserki filmowej, Colleen Murphy, nareszcie do obejrzenia w Polsce!

W obsadzie Barbara Bursztynowicz, aktorka teatralna i filmowa, od wielu lat oglądana przez telewidzów w roli Elżbiety Chojnickiej w „Klanie”. Partnerują jej zamiennie: Leon Charewicz, aktor Teatru Współczesnego w Warszawie, niezapomniany aptekarz z serialu „Ranczo”, oraz Wojciech Wysocki, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, sceptyczny doktor Wezół z serialu „Ranczo”. W rolę nieproszonego gościa wciela się Tomasz Ciachorowski, aktor młodszego pokolenia znany m.in. z seriali: „Barwy Szczęścia”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”.

Obsada:

Barbara Bursztynowicz – Lilly Beaumont

Leon Charewicz/Wojciech Wysocki – Morgan Beaumont

Tomasz Ciachorowski – Parker

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Prapremiera światowa: Londyn, 2011 r.

Prapremiera polska: Warszawa, 2017 r.

Z recenzji spektaklu: Spektakl Ranny ptaszek Colleen Murphy w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza to porządne widowisko teatralne z pełnowymiarowymi postaciami. (…) / Dorota Jurek kulturalnemedia.pl

Na prezentację spektaklu w Puławach zapraszamy 29 listopada 2017 r. o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Mościckiego 1.

Bilety w cenie 70 zł/ 60 zł do nabycia w kasie biletowej POK „Dom Chemika” (ul. Wojska Polskiego 4/ pawilon wystawowy), tel. 81 886 20 24, na portalach ebilet.plkupbilecik.plbilety24.plbiletyna.pl oraz pod nr tel. 502-702-770.

Polecamy, zapraszamy! Spektakl trwa 2 godziny z przerwą.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz