HomenewsyKoncert zespołu Zahlada

Koncert zespołu Zahlada

Koncert zespołu Zahlada

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza na koncert zespołu Zahlada, połączony z wieczorem autorskim Radosława Sączka oraz wernisażem prac Justyna Parfianowicza.

Impreza odbędzie się 28 października o godzinie 17.00 w MDK przy ul. Sieroszewskiego 4

W programie: wieczór autorski  Radosława Sączka, promujący jego książkę poetycką „Późny debiut”, Złożyły się na nią dwa tematyczne zbiory utworów „Wiersze do biur” oraz „Chory rozsądek”. Spotkaniu autorskiemu towarzyszyć będzie wystawa ilustracji do „Późnego debiutu”, których autorem jest jest Justyn Parfianowicz, artysta plastyk, pochodzący z Puław. Spotkanie zakończy koncert zespołu Zahlada. Muzycy mają na swoim  koncie dwie długogrające płyty: Zahlada (2013) oraz Zwidy (2016).

 

Radosław Sączek to poeta i muzyk. Pochodzi z Puław. Publikował m.in. w 'Akcencie’, 'Studium’, 'Arkadii’, 'Nowej Okolicy Poetów’, 'Opcjach’, 'Arteriach’, 'Gazecie Wyborczej’, 'Kulturze Miasta’. Jego wiersze ukazywały się też w postaci śpiewanej w muzycznych publikacjach zespołów DHM, Chaplin&Chapman, Zahlada. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Głównej Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina. „Późny debiut” to jego pierwsza książka poetycka.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz