HomenewsyRewizyta w SP nr 3 w ramach projektu ERASMUS+ (VIDEO)

Rewizyta w SP nr 3 w ramach projektu ERASMUS+ (VIDEO)

Rewizyta w SP nr 3 w ramach projektu ERASMUS+ (VIDEO)

Od poniedziałku do piątku w szkole Podstawowej nr 3 w Puławach gości grupa uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich realizujących wraz z  puławską placówką projekt Erasmus+ STAY3E. Do Puław przyjechało 14 uczniów i 16 nauczycieli z Rumunii, Grecji, Włoch, Hiszpanii i Francji.

Projekt ‘Stay 3E- bądź pro-ekologiczny, przedsiębiorczy i europejski ma za zadanie podniesienie kompetencji uczniów w zakresie ekologii, zdrowego odżywiania się, matematyki i przedsiębiorczości ma również na celu rozwijanie praktycznych umiejętności poprzez zajęcia kulinarne, ogrodnicze. Uczestnicy tego projektu wdrażają innowacyjne metody nauczania w szkołach partnerskich będących rezultatem międzynarodowych szkoleń nauczycieli.

Sylwia Kapłon – koordynator projektu
Realizacja zadań projektowych będzie odbywała się na 2 poziomach językowych i wiekowych uczniów w wieku od 6-10 lat, z podstawową znajomością języka angielskiego oraz nieco starszych w wieku od 11 do 15 lat, ze średnią znajomością języka angielskiego. Projekt kończy się w przyszłym roku kwota dofinansowania to ponad 136 tysięcy Euro.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz