Homenewsy3.liga kobiet Sybilla-Potok Sitno 0:2 (0:1) (FOTO)

3.liga kobiet Sybilla-Potok Sitno 0:2 (0:1) (FOTO)

Nie wiedzie się piłkarkom MKS-u Sybilla w rozgrywkach 3.ligi lubelskiej w piłce nożnej kobiet. W kolejnym meczu ligowym puławianki uległy na własnym boisku zespołowi Potoku Sitno 0:2. Pierwszą bramkę podopieczne Grzegorza Zjawionego straciły w 34 minucie, co nie oznacza, że puławianki odstawały poziomem wręcz przeciwnie momentami miały przewagę, brakowało jednak szczęścia w wykończeniu akcji.

Przeciwniczki natomiast bezbłędnie wykorzystywały stworzone sytuacje bramkowe. Kolejna bramka padła w 59 minucie po kontrze zawodniczek z Sitna. Pod koniec spotkania zawodniczki drużyny przyjezdnej mogły podwyższyć wynik meczu. Sędzia podyktował jedenastkę przeciwko puławiankom. W bramce świetnie zachowała się Dominika Warowna, która obroniła strzał przeciwniczki.

MKS Sybilla – Potok Sitno 0:2 (0:1)

MKS Sybilla: Dominika Warowna, Paulina Ebert, Sara Ściseł, Julia Kulik, Beata Wiewiórka, Monika Woźniak, Nina Seroka, Patrycja Kosior, Oliwia Jóźwiak, Natalia Staniak, Natalia Szewczyk, Wioletta Piech, Agata Kaca, Roksana Grzelak, Karolina Słomka, Amelia Łukasik.
Warto dodać, że MKS Sybilla pozyskał nowego sponsora. Zawodniczki wspiera PGE Polska Grupa Energetyczna. Póki co umowa sponsorska została zawarta do końca roku.