HomenewsyKoncert zespołu Oddział Zamknięty

Koncert zespołu Oddział Zamknięty

Koncert zespołu Oddział Zamknięty

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zaprasza na koncert Legendarnego Polskiego Zespołu Rockowego „Oddział Zamknięty”, który odbędzie się 17 września 2017 r. na sali widowiskowej o godz. 18:00.

Oddział Zamknięty od 38 lat dający nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje. Wśród nich m. in.: „Ten Wasz Świat”, „Party”, „Obudź się”, „Gdyby nie Ty”, „Rzeka”, „Ich Marzenia”, „Szkoła”, „Sama”, „Szkiełko”, „Andzia”, „Oddział”, „Debiut”, „Uszy”.

W składzie Oddziału Zamkniętego występuje jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj – Pogorzelski, który razem ze swoim zespołem wystąpią w prawie dwugodzinnym koncercie z największymi hitami oraz premierowymi utworami specjalnie dla Puławskiej publiczności.

W sierpniu zespół został rewelacyjnie przyjęty na Przystanku Woodstock. Natomiast występy grupy na Festiwalu Top of The Top w Sopocie oraz na Rock Sabat w Kielcach zostały odebrane jako jedne z najlepszych.

Na koncercie Oddziału Zamkniętego nie może zabraknąć nikogo kto chciałby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Będzie to ostatni przed modernizacją obiektu koncert w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

Na występ zapraszamy do sali widowiskowej 17 września 2017 r. o godz. 18:00. Bilety w cenie: 45 zł (parter), 35 zł (balkon) do nabycia w kasie POK „Dom Chemika” tel. 81 886 20 24.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz