No posts were found.

Latest News

Młodzi piłkarze z Akademii Wisły Puławy mieli okazje obejrzeć pucharowy mecz Legii Warszawa z Molde FK w ramach 1/16 Ligi Konferencji Europy. Dla wielu z nich było to pierwsze takie spotkanie w życiu.

W środę odbyło się uroczyste otwarcie Muzeum Badań Polarnych w Puławach. Zlokalizowana obecnie przy ul. 4. Pułku Piechoty WP instytucja jest dostępna dla zwiedzających już od pewnego czasu, jednak w środę doczekała się oficjalnej inauguracji działalności.

W najbliższych wyborach samorządowych Sławomir Seredyn będzie się ubiegać o funkcję prezydenta Puław. Sam kandydat potwierdził tę informacje w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej.

Zgodnie z zapowiedziami we wtorek w całym kraju rolnicy wyjechali na główne drogi Polski, aby wyrazić swoje niezadowolenie wobec braku działań rządu dotyczących ich postulatów.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy odbyła się uroczysta, X jubileuszowa Gala Mistrzów Nauki i Sportu, podczas której wyróżniono łącznie 89 uczniów z klas 4-8,. 51 osób otrzymało stypendia za osiągane sukcesy w nauce bądź zawodach sportowych.

Dobre wiadomości dla emerytów i rencistów. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jak co roku informuje o waloryzacji świadczeń, tym razem wzrosną one o ponad 12 procent.

Most Views

No posts were found.