No posts were found.

Latest News

Pod koniec sierpnia tradycyjnie w naszym powiecie odbędą się dożynki, czyli święto odbywające się na zakończenie rolniczych zbiorów i żniw. W tym roku organizację Dożynek Powiatowych zaplanowano w Górze Puławskiej w dniach 27-28 sierpnia.

Informacje o kolejnych próbach wyłudzenia i oszustwach pojawiają się regularnie. Znane i sprawdzone metody takie jak „na wnuczka” czy „na prokuratora” są wciąż niestety wciąż skuteczne.

Funkcjonujące w Polsce od stycznia zaostrzone przepisy oraz poniesione stawki mandatów karnych nie odstraszają kierowców przed brawurową, a nierzadko zwyczajnie głupią jazdą.

W minioną środę targowisko miejskie przy ul. Dęblińskiej było nie tylko miejscem handlu, ale także spotkania polityków Lewicy i Partii Razem. Podczas konferencji zaapelowali do rządu m.in. o sprawiedliwe potraktowanie obywateli naszego kraju i rozszerzenie dodatków na ogrzewanie gospodarstw domowych.

Jak co roku w Puławach pamiętano o wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia punktualnie o godz. 17:00 w całym mieście zawyły syreny.

Wprowadzenie euro uzdrowi polską gospodarkę – z takiego założenia wychodzą Młodzi.Nowocześni, którzy od kilku dni we współpracy z Fundacją Wolności Gospodarczej prowadzą kampanię #EuroMisja.

Most Views

No posts were found.