HomeLayout 1

Layout 1

Three Columns

W Centrum Fitness Avangarda miała miejsce zbiórka krwi zorganizowana razem z Klubem HDK „Dar Życia” działającym przy puławskich Zakładach Azotowych. Oprócz oddania jakże cennej krwi dla potrzebujących, zorganizowano dzień otwarty siłowni dla wszystkich zainteresowanych.

Wisła, będąca największą rzeką w Polsce jest chętnie odwiedzana zarówno przez mieszkańców Puław, jak i turystów. Jednak niestety takie odwiedziny często wiążą się z dużą ilością śmieci.

„Ciekawi Świata” to projekt realizowany przez Bibliotekę Miejską w Puławach. W jego ramach w budynku Mediateki odbyły się warsztaty dla dzieci o tematyce podróżniczej.

Two Columns

Za nami Warsztaty Jazzowe, obecnie trwa Festiwal Folklorystyczny, a przed nami kolejna tradycyjna, międzynarodowa impreza. Puławskie Lato Bluesowe, które rozpocznie się we wtorek 16 sierpnia i potrwa do końca tygodnia, to kultowe już święto melomanów.

Pod koniec sierpnia tradycyjnie w naszym powiecie odbędą się dożynki, czyli święto odbywające się na zakończenie rolniczych zbiorów i żniw. W tym roku organizację Dożynek Powiatowych zaplanowano w Górze Puławskiej w dniach 27-28 sierpnia.

With Pagination

No posts were found.