No posts were found.

Latest News

Już po raz jedenasty w Puławach odbył się Ogólnopolski Festiwal Hymnów Szkolnych. Podczas piątkowego wydarzenia, które miało miejsce w Pałacu Czartoryskich. młodzież szkolna prezentowała dorobek artystyczny swoich placówek, nie zabrakło także pieśni patriotycznych.

We wtorek 21 listopada przypadał Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji oficjalne obchody swojego święta zorganizowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach.

Kolejny raz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina zorganizowano spotkane integracyjne. „My Słowianie” – tak zatytułowano to przedsięwzięcie, a celem wydarzenia było przybliżenie mitologii i kultury krajów słowiańskich.

17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Jest to okoliczność istotna zarówno dla rodziców, jak i kadry medycznej szczególnie oddziałów ginekologicznych i położniczych.

W środę w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury konkursów.

Galeria „Piwnica” Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach jest miejscem, gdzie swoje prace wystawiają artyści, których prace mają charakter kameralny. Do tego grona dołączył pochodzący z Nałęczowa malarz Artur Abramek, obecnie mieszkający w Kurowie. Od środy podziwiać można 42 prace artysty.

Most Views

No posts were found.