HomenewsyKampania samorządowa KO na ostatniej prostej

Kampania samorządowa KO na ostatniej prostej

Kampania samorządowa KO na ostatniej prostej

Na Placu Chopina odbyła się konferencja prasowa, która zgromadziła zarówno lokalnych liderów, jak i regionalnych przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej . Posłanka Marta Wcisło oraz wojewoda lubelski Krzysztof Komorski wsparli swoich kandydatów do różnych szczebli samorządów, prezentując jednocześnie swoje wizje na rozwój lokalnych społeczności.

Marta Wcisło – Posłanka KO, Krzysztof Komorski – Wojewoda lubelski, Grzegorz Nowosadzki- Kandydat na prezydenta Puław, Andrzej Ścibior – Kandydat do Sejmiku województwa lubelskiego, Teresa Gutowska -Kandydatka do Rady Powiatu Puławskiego, Paweł Nakonieczny– Kandydat do Rady Powiatu Puławskiego

W trakcie spotkania przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zaprezentowali obywatelom swoje plany działania na rzecz poszczególnych obszarów samorządowych. Czwartkowe spotkanie było również okazją do bezpośredniego kontaktu z wyborcami. Kandydaci zaapelowali do wszystkich uczestników spotkania , by świadomie korzystali z prawa wyborczego i wzięli udział w wyborach samorządowych.

Autor: P. Nowosadzki

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.