HomenewsyMariusz Wicik kandydatem PiS na prezydenta Puław

Mariusz Wicik kandydatem PiS na prezydenta Puław

Mariusz Wicik kandydatem PiS na prezydenta Puław

Klub muzyczny Smok w Puławach stał się miejscem inauguracji kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do samorządu. Wydarzenie to przyciągnęło zwolenników i przede wszystkim kandydatów do startu w wyborach.

Na scenie pojawiły się znane postacie polityczne Przemysław Czarnek i Małgorzata Wassermann. Parlamentarzyści podsumowali 8 lat rządów PiS. Lider lubelskich struktur PiS zaprezentował kandydatów do sejmiku oraz powiatu. Wśród kandydatów znaleźli się zarówno doświadczeni liderzy, jak i nowe twarze, które partia postanowiła desygnować do walki o lokalne samorządy.

Przemysław Czarnek – Poseł na Sejm, PiS, Małgorzata Wassermann – Posłanka na Sejm, PiS

Jednym z punktów wieczoru było pojawienie się na scenie kandydata na prezydenta Puław, Mariusza Wicika. Choć kandydat nie zdradził swoich planów na przyszłą prezydenturę, to jego udział w inauguracji kampanii wyborczej był interpretowany jako sygnał poważnych planów na zwycięstwo w wyścigu o to stanowisko.

Mariusz Wicik – Kandydat na prezydenta Puław

Inauguracja kampanii wyborczej przez PiS w Puławach zapowiada intensywny okres walki o władzę na szczeblach samorządowych. Czas i przede wszystkim decyzje wyborców pokażą, jakie będą ostateczne wyniki tych zmagań i kto zajmie kluczowe stanowiska w lokalnym samorządzie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.