HomenewsyMOTOSERCE w Puławach po raz piętnasty

MOTOSERCE w Puławach po raz piętnasty

MOTOSERCE w Puławach po raz piętnasty

Ogólnopolska akcja charytatywna MOTOSERCE już po raz piętnasty odbyła się w Puławach. Mieszkańcy naszego miasta uczestniczyli w pikniku rodzinnym, a wielu z nich decydowało się także oddać krew.

Podczas tegorocznej akcji zebrano ponad 16,5 litra krwi, to lepszy wynik niż przed rokiem, kiedy udało się zebrać blisko 3 litry mniej. W niedzielnej akcji krwiodawczej wzięło udział niemal 40 osób. Ta niezwykła inicjatywa w kolejnych latach z pewnością będzie wracać do naszego miasta, a w ten sposób puławianie będą mogli pomóc wielu potrzebującym.

autorzy: P. Nowosadzki, A. Szumny

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.