HomenewsyMikołajki Miejskie w Domu Chemika

Mikołajki Miejskie w Domu Chemika

Mikołajki Miejskie w Domu Chemika

To jedno z tych wydarzeń w ciągu całego roku, na które najmłodsi czekają najbardziej. Już w najbliższą niedzielę Urząd Miasta zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki Miejskie.

Malowanie twarzy, animacje, fotobudka czy disco-show – to niektóre z atrakcji przygotowanych w tym wyjątkowym dniu, które zawsze cieszą się dużą popularnością podczas podobnych imprez. W trakcie wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć spotkania ze Świętym Mikołajem. Mikołajki Miejskie rozpoczną się balonowym show, przygotowanym przez Patrycję Lipińską, będzie można je podziwiać w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury od godz. 16:00. Pozostałe atrakcje, z których będą mogli korzystać najmłodsi puławianie, będą odbywać się w ogólnodostepnym atrium „Domu Chemika” 4 grudnia od 17:00 do 19:00.

Na balonowy pokaz obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odbierać w budynku Urzędu Miasta przy wejściu od strony sądu w środę w godzinach porannych i popołudniowych, najpierw od 8:00 do 11:00, a następnie od 15:00 do 18:00.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.