HomenewsyProjekt ART.LAB – wystawa w Domu Chemika

Projekt ART.LAB – wystawa w Domu Chemika

Projekt ART.LAB – wystawa w Domu Chemika

Od 23 października w Puławskiej Galerii Sztuki będzie można oglądać wystawę będącą pokłosiem projektu ART.LAB Cyfrowe Formy Ekspresji.

Eksponowane będą prace uczestników warsztatów przeprowadzanych w ostatnich miesiącach w ramach współpracy Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” z Edukacją 3.0. Będzie zaskakująco różnorodnie i nowocześnie.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK „Dom Chemika”

– W ramach tego programu w specjalnie przygotowanym multimedialnym laboratorium przeprowadziliśmy szereg kompleksowych i kreatywnych warsztatów umiejętności wybranych narzędzi cyfrowych – mówi dyrektor POK „Dom Chemika” Zbigniew Śliwiński. Jak podkreśla, wystawa jest prezentacją tworzonych cyfrowych dzieł w nowoczesny, multimedialny sposób. Ekspozycja zostanie otwarta dla zwiedzających 23 października od godz. 17:00 w Puławskiej Galerii Sztuki, w czasie trwania wernisażu jak i podczas oglądania wystawy w innym dniu będzie można samodzielnie doświadczyć procesu tworzenia wirtualnej rzeczywistości.

Wystawa prezentowana będzie krótko, bo tylko przez kilka dni od 23 do 28 października, dlatego warto się pospieszyć i zaplanować wizytę w Puławskiej Galerii Sztuki już dziś. Będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 16:00, wstęp jest bezpłatny.

Autor: M. Owczarz

Plakat: POK „Dom Chemika”

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.