HomenewsyMata na boisku w Garbowie

Mata na boisku w Garbowie

Mata na boisku w Garbowie

Rozgrywki drużyn z niższych klas rozgrywkowych zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem głównie lokalnych kibiców. W ten weekend jednak rekordową frekwencję zaliczył mecz Zawiszy Garbów z Tajfunem Ostrów Lubelski. Powodem zgromadzenia blisko 700 osób na obiekcie w Garbowie były nie tyle emocje sportowe, co gwiazdorska obsada.

W barwach Tajfuna miał zagrać Michał Matczak, popularny raper znany jako Mata. Pod względem sportowym pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1, jednak w drugiej połowie gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę i pokonali drużyną z Ostrowa Lubelskiego 6:2. Gościnny występ Maty można było obserwować pod koniec meczu – raper wyszedł na murawę kilka minut przed końcowym gwizdkiem.

Miał też okazję do strzelenia bramki, jednak szczelna obrona gospodarzy z Garbowa skutecznie go powstrzymała. Takie wydarzenia, jak zaznacza Zawisza Garbów na swoim profilu facebookowym, silnie przyczyniają się do promocji sportu i aktywności, szczególnie wśród młodych ludzie, chętnie naśladujących swoich idoli.

Autor: A. Koter, foto: P. Nowosadzki

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.