HomenewsyWymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Kierowcy poruszający się po puławskich drogach w ostatnich dniach nie mają szczęścia. W czwartek na ul. Lubelskiej w środku dnia doszło do wypadku. Kierowca wyjeżdżający mercedesem z drogi wewnętrznej/podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Lubelską motocykliście.

Młody mężczyzna poruszający się jednośladem w wyniku zderzenia z autem osobowym trafił do szpitala.

kom. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy KPP w Puławach

– Kierujący motocyklem marki Honda uderzył w bok Mercedesa, który wyjeżdżał z parkingu, z obrażeniami ciała trafił kierujący motocyklem 26-latek z Puław, kierowcy mercedesa 61-letniemu mieszkańcowi Puław nic się nie stało – mówi kom. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik puławskiej Komendy Powiatowej Policji. Jak dodaje, obaj kierowcy byli trzeźwi, mercedesem podróżowali mężczyzna i troje dzieci, po wstępnych badaniach dzieci zostały przewiezione do szpitala na dalszą diagnostykę do szpitala w Lublinie.

Po raz kolejny dołączamy się do apeli policji o szczególną ostrożność podczas kierowania pojazdami. Chwila nieuwagi może doprowadzić do wypadku i odbić się na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym osób biorących udział w zdarzeniu.

autor: M. Owczarz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.