HomenewsyPark Handlowy Karuzela w Puławach startuje już 28 kwietnia

Park Handlowy Karuzela w Puławach startuje już 28 kwietnia

Park Handlowy Karuzela w Puławach startuje już 28 kwietnia

Już pod koniec kwietnia mieszkańcy Puław, będą mogli skorzystać z wielu atrakcji i zakupów w największym Centrum Handlowym w regionie. Na 14 tys. metrów kwadratowych Centrum Handlowego Karuzela znajdzie się, ponad 20 sklepów. Każdy z osobnym wejściem od strony parkingu.

Atrakcje związane z otwarciem zaplanowano na trzy dni. W dniu otwarcia (28 kwietnia) od godz. 9.00 na wszystkich klientów czekają atrakcje i promocje w nowootwartym Centrum Handlowym Karuzela. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych – zabawę w strefie animacji zapewnią klauni, kolorowe postacie z bajek i chodzące maskotki. Nie zabraknie ciekawych gier i zabaw z animatorami, a także hostess z gadżetami.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferta Karuzeli, dopasowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Zakupy spożywcze zapewni znany supermarket Netto oraz dyskont Dealz oferujący m.in. szeroki asortyment słodyczy. To pierwsze w Puławach dyskonty brytyjskiej i duńskiej sieci.
W Karuzeli znajdziemy znane marki ubrań i obuwia, takich sklepów jak: Sinsay o powierzchni ponad 1.200 metrów kwadratowych a także, House, Cropp czy Diverse z ofertą ubrań i akcesoriów dla całej rodziny. Nie zabraknie również znanej marki CCC z szerokim wachlarzem propozycji obuwia wiosennego.
Znane i cenione kosmetyki znajdziemy w Drogerii Hebe oraz Rossmann, a wszelkiego rodzaju suplementacje i leki w Aptece na terenie Karuzeli.
Dla tych, którzy uprawiają sport – najlepszą i różnorodną ofertę produktów sportowych, sprzętu, butów i stylowej odzieży zapewnią sklepy kaes oraz Martes Sport.
Centrum Handlowe Karuzela to także właściwe miejsce do zakupu akcesoriów, mebli do wyposażenia mieszkania czy wnętrz biurowych. Oferta Jysk, Pepco czy prężnie rozwijającej się sieci sklepów Action zapewnia praktyczne, trwałe i modne materiały oraz bibeloty. Pomysły na prezenty, upominki i dekoracje do wnętrz i inne asortymenty znajdziemy w sklepach Tedi czy Kik. A całości wiosenno-świątecznych zakupów dopełnią sprzęty RTV i AGD w Media Expert.
W nowym park handlowym pomyślano także o naszych czworonogich pupilach i innych zwierzętach domowych. W sklepie Kakadu Zoo, ze specjalną podwodną strefą można uszczęśliwiać każdego zwierzaka.
Na uwagę zasługuje również sklep HalfPrice, który na powierzchni ponad 1.600 metrów kwadratowych zaoferuje produkty znanych marek premium w obniżonych cenach. W asortymencie klienci znajdą markowe ubrania i obuwie, a także stylowe akcesoria do domu.

Park Handlowy Karuzela będzie miejscem zakupów dla mieszkańców Puław i regionu, miejscem pracy oraz firmą, która przyciągnie nowe marki. Dodatkowo będzie to doskonałe miejsce spotkań, relaksu i zakupów, do którego mieszkańcy miasta i powiatu będą chętnie przybywać.

Karuzela w Puławach to kolejne wspólne przedsięwzięcie polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska Reim. Parki i galerie handlowe Karuzela są tworzone w miastach o wielkości 20 tys. do 60 tys. mieszkańców, istnieją już w pięciu miastach: Ełku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Turku oraz Lublińcu. Kolejne obiekty w budowie znajdują się w Wągrowcu oraz Kołobrzegu.

Artykuł powstał we współpracy z Parkiem Handlowym Karuzela

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.