HomenewsyRekrutacja na kursy zawodowe w szkołach Powiatu

Rekrutacja na kursy zawodowe w szkołach Powiatu

Rekrutacja na kursy zawodowe w szkołach Powiatu

Uczniowie szkół prowadzących kształcenie zawodowe w naszym powiecie, po raz kolejny mają szansę podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie w kilku placówkach prowadzonych przez Powiat Puławski trwa rekrutacja na kursy specjalistyczne.

Szkolenia są prowadzone w 6 placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat, a mianowicie w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej, Zespole Szkół nr 2, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Zespole Kształcenia Zawodowego w Puławach oraz Zespole Szkół nr 2 w Nałęczowie. Oferta kursów jest bardzo różnorodna, młodzi ludzie mogą szkolić się między innymi w zawodzie barmana, operatora wózków widłowych czy koparko-ładowarki jak również projektanta grafiki komputerowej. Szczegółowe informacje na temat rodzajów kursów w poszczególnych placówkach oraz zasadach rekrutacji można znaleźć na ich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych Starostwa Powiatowego w Puławach.

Kursy są realizowane w ramach programu „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim”. Jest on dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Dzięki programowi swoje kompetencje zawodowe podniesie blisko 240 uczniów z naszego powiatu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.