HomenewsyWOŚP zagrało w Puławach

WOŚP zagrało w Puławach

WOŚP zagrało w Puławach

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem wyposaży dziecięce oddziały okulistyczne, przeszedł do historii. Trwa liczenie kwot, które udało się zebrać do puszek oraz podczas licytacji.

W Puławach graliśmy aż 2 dni. Już w sobotę odbyły się pierwsze wydarzenia – rajd pieszy do Kazimierza Dolnego, dla fanów zimnych kąpieli morsowanie w Janowicach, a po południu w Galerii Zielonej – licytacje. W sobotę również w Klubie Muzycznym SMOK tradycyjnie licytowano dzieła sztuki.

Niedziela rozpoczęła się od porannego biegu „Policz się z cukrzycą”. Wyjątkowo z okazji finału WOŚP był czynny także punkt krwiodawstwa w puławskim szpitalu. Głównym miejscem atrakcji była hala sportowa MOSiR – tam oprócz aktywności dla najmłodszych odbyły się także koncerty na żywo. Zagrali m.in. Argument Pro i Kacper Gołda. Tego dnia również odbywały się licytacje wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez darczyńców.

Mimo niesprzyjającej pogody, wolontariusze kwestowali na ulicach miasta do późnych godzin wieczornych. Jaką kwotę zebrał puławski sztab, dowiemy się w przeciągu najbliższych dni.

 

Autor: M. Owczarz, foto: P. Nowosadzki, M. Szubartowski, M. Owczarz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.