HomenewsyIII Powiatowy Dzień Wolontariatu już wkrótce! [VIDEO]

III Powiatowy Dzień Wolontariatu już wkrótce! [VIDEO]

III Powiatowy Dzień Wolontariatu już wkrótce! [VIDEO]

Starostwo Powiatowe w Puławach już po raz trzeci docenia wolontariuszy działających na terenie powiatu. Po ubiegłorocznej, skromnej ze względu na obostrzenia pandemiczne, edycji, w tym roku uroczystość odbędzie się w Hali Sportowej ZST w Puławach.

Oprócz wręczenia nagród dla Wolontariuszy Roku zaplanowano konferencję dotyczącą wymiany doświadczeń i współpracy samorządów z wolontariuszami i organizacjami pożytku publicznego.

Starosta Puławski Danuta Smaga podkreśliła w swojej wypowiedzi, że chce wyróżnić osoby działające w ramach wolontariatu. Jak dodała, często są to osoby, które nie chcą otrzymywać żadnych nagród i być eksponowane, lecz działają z potrzeby serca. Starosta podkreśliła, że jej zadaniem jest docenić takie osoby.

Danuta Smaga – Starosta Puławski

W tym roku Starosta Puławski wręczy w sumie 39 nagród dla Wolontariuszy Roku, które trafią do organizacji pożytku publicznego i osób indywidualnych. Wyróżnione organizacje otrzymają okolicznościową statuetkę oraz dyplom, wolontariusze indywidualni mogą liczyć także na gratyfikację finansową. Gala odbędzie się 3.12 o godzinie 12:00.

autor: A. Koter

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.