HomenewsyModernizacja budynków PSM [VIDEO]

Modernizacja budynków PSM [VIDEO]

Modernizacja budynków PSM [VIDEO]

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa prowadzi prace związane z przystosowaniem budynków do restrykcyjnych wymogów przeciwpożarowych, które narzuciły na zarządców nieruchomości nowe przepisy. Decyzje w tej materii wydała Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej.

Pierwszym etapem inwestycji była budowa dróg p. pożarowych we wszystkich osiedlach PSM w tej chwili trwają prace modernizacyjne wewnątrz budynków, gdzie klatki schodowe dzielone są na strefy przeciwpożarowe.

bryg. Krzysztof Morawski – zastępca Komendanta Powiatowego SP – rzecznik prasowy

W tej chwili takie prace trwają m.in w budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 5 a w ich zakresie znajduje się m.in. budowa ścian oddzielających poszczególne strefy przeciwpożarowe w budynkach. Jak dowiedzieliśmy się w Zarządzie Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej prace prowadzone są z poszanowaniem wszelkich norm i pozwoleń jakie w tej materii obowiązują. Jednocześnie poinformowano nas, że dokumentacja projektowa oraz decyzje, które w tej sprawie wydał pod rygorem kar dla zarządców Komendant Powiatowy Straży Pożarnej są do wglądu w administracji osiedla.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.