HomenewsyAkademia Sportu Grupy Azoty Puławy – II Piknik Sportowy [VIDEO]

Akademia Sportu Grupy Azoty Puławy – II Piknik Sportowy [VIDEO]

Akademia Sportu Grupy Azoty Puławy – II Piknik Sportowy [VIDEO]

Przez cała minioną niedzielę mieszańcy Puław uczestniczyli w drugim już pikniku sportowym Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy, to impreza, która podsumował kolejny rok funkcjonowania tego projektu, który zgodnie z założeniami ma integrować puławskie i nie tylko środowisko sportowe i zwracać szczególna uwagę na szkolenie dzieci młodzieży.

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od samego rana można było zagrać w mega piłkarzyki z zawodnikami Wisły a także piłkarkami Sybilli Puławy. Nie zabrakło także piłkarzy ręcznych Azotów, którzy oprócz tego, ze zagrali w mega piłkarzyki to jeszcze przy swoim stanowisku pokazywali jak celnie rzucać piłką do tarczy.

Na rzutni nieopodal murawy boiska swoje miejsce miała mistrzyni w rzucie młotem puławianka Malwina Kopron, która nie miała chwili odpoczynku bo przez bez mała całą imprezę uczyła techniki rzutu młotem najmłodszych.

Do Puław specjalnie na piknik przyjechał Emil Peroń zawodnik Speed Car-u Motoru Lublin, który prezentował swój motocykl a także pokazywał na symulatorze na czym polega sztuka jazdy na żużlu.

Od samego rana co stało się już tradycją na bocznym boisku stadionu MOSiR odbywał się turniej z udziałem zawodników rocznika 2007 z 11 klubów będących członkami Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy.

Najlepsi okazali się gracze Puławiaka, drugie miejsce zajęła drużyna puławskiej Wisły a na najniższym stopniu podium uplasowali się piłkarze Orłów Kazimierz. Na zakończenie pikniku został rozegrany tradycyjny już mecz pomiędzy zawodnikami Grupy Azoty Puławy a Miastem Puławy.

W regulaminowym czasie gry lepsi okazali się piłkarze z Grupy Azoty Puławy, którzy pokonali rywali 7:5, tuż po meczu zawodnicy wykonali jeszcze serie rzutów karnych, w której piłkarze z Zakładów Azotowych także okazali się minimalnie lepsi.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.