Homenewsy26. rok akademicki UTW zakończony [VIDEO]

26. rok akademicki UTW zakończony [VIDEO]

26. rok akademicki UTW zakończony [VIDEO]

Puławski Uniwersytet Trzeciego wieku po raz 26 już zorganizował w czwartkowe popołudnie zakończenie roku akademickiego. Oprócz studentów w hali Zespołu Szkół Technicznych w Puławach pojawili się przedstawiciele instytucji wspierających tę wyjątkową uczelnię.

Do studentów popłynęły gratulacje od prezydenta Puław, patrona uczelni Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej oraz Starosty i parlamentarzystów. Zakończenie kolejnego roku to zawsze czas na podsumowania. szefowa Puławskiego Uniwersytetu trzeciego wieku Józefa Janczura przedstawiła w telegraficznym skrócie czym członkowie Uniwersytetu zajmowali się w mijającym roku akademickim, i jakie wyzwania przed nimi w roku przyszłym.


Józefa Janczura – Prezes puławskiego UTW
Uczestnicy Uniwersytetu to osoby o wszechstronnych zainteresowaniach i wykształceniu podczas uroczystości mogliśmy podziwiać umiejętności manualne seniorów urządzono mini wystawę prac, które własnoręcznie wykonali studenci UTW. Nie mogło zabraknąć także prezentacji wokalnych, które zdominowały część artystyczną zakończenia roku akademickiego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.