HomenewsyRemis Wisły w Legionowie

Remis Wisły w Legionowie

Remis Wisły w Legionowie

Tylko jeden punkt udało się przywieźć Wiśle Puławy z podwarszawskiego Legionowa po rozegranym zaległym meczu 2.ligi z Legionovią.

Przez całe spotkanie strona przeważającą byli zawodnicy Bohdana Bławackiego już w pierwszych 10 minutach stworzyli sytuacje strzelecką, którą wykorzystał Tomasz Sedlewski jednak arbiter uznał, ze strzelec znalazł się na pozycji spalonej i trafienia puławianom nie zaliczył. W 17 minucie Jakub Poznański po dośrodkowaniu Bartosza Sulkowskiego trafił w poprzeczkę. Piec minut później tablica wyników pokazywała wynik 1:0 dla Wisły. Kacper Szymankiewicz w niewiarygodny wręcz sposób umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Piłka po woleju Wiślaka szybowała w powietrzu przez blisko 30 metrów by wpaść do siatki nad bezradnym Mateuszem Kochalskim. Wydawać by się mogło, że kolejne trafienia Wiślaków będą kwestia czasu. Niestety siedem minut później było 1:1. Z piłką popędził Szumilas i oddał strzał na bramkę Wisły. Sebastian Madejski odbił piłkę, a praktycznie z linii końcowej dobijał Mazurek. Futbolówka zatrzymała się w nogach Piotra Żemły, który niefortunnie skierował ją do własnej bramki. W trzydziestej piątej minucie ponownie dogrywał Bartosz Sulkowski i ponownie po strzale głową Jakuba Poznańskiego gospodarzy uratowała poprzeczka. Dwie minuty później po dobrej akcji Sedlewskiego uderzali kolejno Ploj, Meskhia i Sulkowski – wszystkie próby blokowali obrońcy Legionovii. Druga część meczu to również przewaga Wisły już w pięćdziesiątej minucie błąd Kochalskiego próbował wykorzystać Meskhia. Jego strzał odbił jednak golkiper z Legionowa, a Alen Ploj nie trafił światło bramki. Chwilę później ten sam zawodnik nieznacznie pomylił się po strzale głową. W sześćdziesiątej szóstej minucie idealnie dogrywał Piotr Zmorzyński, a dobrej sytuacji nie wykorzystał Sylwester Patejuk. W odpowiedzi z kontrą wyszli gospodarze, ale Więdłocha fatalnie przestrzelił. W końcówce jeszcze dwukrotnie przed szansą stanął Sylwester Patejuk, niestety obu sytuacji nie wykorzystał. Mecz zakończył się remisem, z którego cieszą się bardziej gospodarze. Piłkarskie emocje nie opadają . W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 Wisła podejmie Błękitnych Stargard. Już dzisiaj na ten mecz serdecznie zapraszamy.
Legionovia – Wisła Puławy 1:1 (1:1)

Bramki: Piotr Żemło 30 (samobójcza) – Kacper Szymankiewicz 23

Wisła: Madejski – Żemło (46 Zmorzyński), Pielach, Poznański, Sulkowski, Sedlewski, Kobiałka (62 Patejuk), Maksymiuk, Meskhia (77 Żelisko), Szymankiewicz, Sulkowski, Ploj (59 Hirsz)

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.