HomenewsyXXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2018

Do udziału w Festiwalu zapraszani są kolędnicy w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne uczestnicy mogą zaprezentować w występach indywidualnych, zespołowych, jak również rodzinnych. Podczas przesłuchań wykonawcy powinni zaprezentować dwa utwory, w tym jedną kolędę tradycyjną.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php do 3 stycznia 2018 r.

Prezentacje konkursowe odbywać się będą w terminach:

  • 11-12 stycznia 2018 r. (przesłuchania dla kategorii wiekowych: dzieci przedszkolne, oddziały zerowe i dzieci szkół podstawowych klas 1-3)

  • 15-17 stycznia 2018 r. (przesłuchania dla pozostałych kategorii wiekowych).

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika” prezentacje konkursowe odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1. Przesłuchania będą odbywać się w dwóch blokach konkursowych (od godz. 09.00 I blok i od godz. 15.00 II blok).

Na Koncert Laureatów zapraszamy 21 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 do Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach.

BOŻONARODZENIOWE SZOPKI PRZESTRZENNE

W związku z Festiwalem Kolęd organizujemy również konkurs na wykonanie przestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Jej wymiary nie mogą przekraczać 1 m wysokości i 1 m szerokości. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczać w dniach 15-16.01.2018 r. w godz. 9.00-17.00 do Puławskiej Galerii Sztuki w POK „Dom Chemika”.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz