HomenewsyFurtka niezgody (VIDEO)

Furtka niezgody (VIDEO)

Furtka niezgody (VIDEO)

Mieszkańcy nowych osiedli mieszkaniowych położonych tuż za ogrodzeniem kompleksu sportowego szkoły Podstawowej nr 11 walczą o możliwość korzystania z furtki dzięki, której dzieci z tych osiedli mogłyby bez przechodzenia przez osiedlowe ulice dotrzeć bezpiecznie do szkoły.

Na wyjazdowym spotkaniu Komisji Gospodarki Rady Miasta w sierpniu br. Jednogłośnie Radni poparli ten wniosek. Jak piszą w piśmie do naszej redakcji rodzice, problem wciąż pozostaje. Zaproponowane przez wnioskodawców spotkanie z Prezydentem również prawdopodobnie nie dojdzie do skutku. Magistrat po raz kolejny odpisał na pismo mieszkańców, w którym możemy przeczytać, że furtka nie może służyć jako wejście na teren szkoły i jest wyłącznie przejściem technicznym dla pracowników, którzy porządkują teren pomiędzy starym a nowym ogrodzeniem kompleksu.

Łukasz Kołodziej – Wydz. Komunikacji Społecznej UM Puławy

Mieszkańcy nie kryją zdziwienia taką sytuacją i mówią, ze czują się zlekceważeni przez urzędników i zastanawiają się co musi się stać, żeby podjęto decyzje o uruchomieniu tego przejścia

Dariusz Malinowski – mieszkaniec osiedla-wnioskodawca

Do sprawy będziemy wracać.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz