HomenewsyAkademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

Akademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

Akademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

W najbliższą niedzielę, 3 września, tradycyjnie zapraszamy na warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Warsztaty gier planszowych skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 13.00. Można do nas dołączyć w każdej chwili, warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

Wszyscy rodzice znają gry planszowe takie jak „chińczyk” czy „wilk i owce” jednak w dzisiejszych czasach istnieją tysiące bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów, które idealnie sprawdzą się w gronie rodzinnym skutecznie odciągając dziecko od tabletu czy komputera. Podczas warsztatów z wykorzystaniem gier planszowych rodzice poznają najbardziej atrakcyjne gry planszowe, a także dowiedzą się jak „przebrnąć” przez instrukcję i jakie gry kupować, aby dziecko chętnie grało w nie ponownie. Warsztaty poprowadzi dla nas Grajdołek.

Warsztaty gier planszowych realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz