Homepatronaty medialneWarsztaty gier i zabaw podwórkowych – Akademia Wspólnej Zabawy

Warsztaty gier i zabaw podwórkowych – Akademia Wspólnej Zabawy

Warsztaty gier i zabaw podwórkowych – Akademia Wspólnej Zabawy

W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika zaprasza na warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Warsztaty gier i zabaw podwórkowych skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 14.00. Warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

Podczas warsztatów odkryjemy na nowo stare gry i zabawy podwórkowe, w które bawiły się dzieci 15, 20, a nawet 30 lat temu. Rodzice przypomną sobie zabawy ze swojego dzieciństwa, a dzieci poznają świat zabaw rodziców. Zajęcia prowadzone będą metodami aktywizującymi wszystkich uczestników warsztatów. Zaprezentowane gry i zabawy (m. in. klasy, gra w gumy, dwa ognie, król skoków, szczur, państwa-miasta) pobudzą wyobraźnię i kreatywność oraz stworzą przestrzeń do integracji rodzin. Nabyte podczas warsztatów wiedza i umiejętności pozwalają na praktyczne ich zastosowanie podczas rodzinnych zabaw. Niech dawne gry i zabawy podwórkowe staną się alternatywnym sposobem na wspólne spędzanie czasu wolnego!

Warsztaty gier i zabaw podwórkowych realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz