HomenewsySporo udało się zrobić – modernizacje puławskich przychodni (AUDIO)

Sporo udało się zrobić – modernizacje puławskich przychodni (AUDIO)

Sporo udało się zrobić – modernizacje puławskich przychodni (AUDIO)

W poniedziałek puławskie przychodnie odwiedzili przedstawiciele Samorządu Miasta, Zarządu Powiatu, a także  osoby, które w jakikolwiek sposób wpłynęły na ich modernizacje. Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej chciała w ten sposób zaprezentować efekty wspólnych przedsięwzięć modernizacyjnych.

Wszystkie puławskie przychodnie zmieniły się nie do poznania. Ostatnie modernizacje w tzw. POZ-etach były finansowane zarówno ze środków SP ZOZ-u jak i pieniedzy pochodzących z budżetu miasta. Modernizacje przychodni w osiedlu Włostowice i Kołłątaja zostały sfinansowane ze środków budżetu obywatelskiego.

Piotr Rybak – Dyrektor SP ZOZ Puławy

Przedstawiciele puławskiego samorzadu bardzo pozytywnie wypowiadali się o efektach prac remontowych w przychodniach, padły również deklaracje o dalszym wsparciu dla rozsądnych projektów modernizacyjnych, które w efekcie mają służyć mieszkańcom Puław.

Janusz Grobel – Prezydent Puław

Remonty, które już w tej chwili zdecydowanie zmieniły standard pracy personelu w przychodniach a także podniosły komfort leczenia dla pacjentów pochłonęły kwotę miliona złotych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz