Latest News

Teatr Lalek „Muchomor” zaprezentował swój najnowszy spektakl. W sobotę po południu w małej sali teatralnej młodzi aktorzy zaprezentowali premierę sztuki „Nowe szaty króla” na podstawie popularnej baśni Hansa Christiana Andersena.

Plac Chopina opanowali uczestnicy 4. Puławskiej Wymiany Roślin, organizowanej już po raz kolejny przez Fundację „Przyjazna Łapa”.

Ta informacja zainteresuje prawdopodobnie rodziców, którzy chcą kształcić swoje dzieci w kierunku muzycznym. Państwowa Muzyczna

To było wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Tegoroczna edycja koncertu „Witaj Majowa Jutrzenko” upamiętniająca obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja miała zupełnie inny charakter niż poprzednie.

Poczuj, dotknij, zobacz” – tak zatytułowane były warsztaty edukacyjne, które odbyły się w ramach kampanii edukacyjno-przyrodniczej „Leśna Szkoła”. Tym razem zajęcia skierowane były do osób dorosłych.

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe działa w Puławach już od 50 lat. Z tej okazji w miniony wtorek odbyły się uroczyste obchody tego jubileuszu.

Most Views

No posts were found.